Zo Spiša bez bodového zisku

Návrat zo Spiša bez bodového zisku.
Dynamický a ostrý súboj vyhrali s prehľadom domáci.

HK SPIŠSKÁ NOVÁ VES - HC TOPOĽČANY 5:2 (2:1, 2:1, 1:0)

GÓLY A ASISTENCIE: 18. Kover (Novák, Vartovnik), 19. Piačka (Tyczynskí, Findura), 21. Vartovník (Chovan, Fabián), 24. Novák (Vartovník, Romaňák), 47. Vorobyev (Alvo, Novák) – 7. Podstavek (Kluka, Kováčik), 30. Koyš (Kluka, Kováčik)

HK SPIŠSKÁ NOVÁ VES: Rabčan- Rosadič
Fabián- Novák, Vartovník, Kover, Chovan, Romaňák, Ordzovenský, Vorobyev, Jakúbek, Koky, Knižka, Knudsen, Findura, Piačka, Tyczynski, Alvo, Olejník, Halász, Ondov

HC TOPOĽČANY: Halo- Kompas
Novák- Ďurčo, Kluka,Mihalík, Koyš, Kováčik, Hrebíček, Pätoprstý, Tomčák, Miklík, Bystričan, Huba,Uhnák, Podstavek, Jurák, Hrudík, Bulák, Gergel, Laššo, Pekarčík

ROZHODOVALI: Korba- Janiga a Pribula

DIVÁCI: 1020

Vyjadrenie Ľubomíra HURTAJA k dnešnému zápasu proti Spišskej Novej Vsi:

"Veľmi ťažko sa mi hodnotí dnešný zápas. Myslím si, že sme mali výborný vstup do hry a dostali sme sa do vedenia. Bohužiaľ, dvomi našimi chybami sme súperovi ponúkli náskok, ktorým sa dostal do výhody. V druhej tretine napriek tomu, že hra bola vyrovnaná, sme prehrali 2:1. Mali sme niekoľko vyslovene čistých šancí, ktoré sme nevyužili a naopak súper nás potrestal. Posledná tretina bola veľmi zvláštna. Sprevádzalo ju sedem vylúčení na našej strane a niektoré nepochopiteľné. V takej situácii bolo problematické s výsledkom niečo urobiť. V dnešnom zápase sme však štyri góly dostali po našich chybách a piaty v oslabení 5:3. A takýmto spôsobom sa ťažko vyhráva zápas."