Bodka za tohtoročnou sezónou

Uplynulý týždeň dal bodku za ligovými súťažami viacerých mládežníckych kategórii. Výnimkou sú iba Juniori a Kadeti, ktorí ešte odohrajú pár zápasov.

JUNIORI – POSTUP DO EXJ:

23.03.2019 HC TOPOĽČANY – HKM ZVOLEN 2:5 (1:2, 0:1, 1:2)

Góly: Gergel D.(Martiška, Gergel A.), Gergel D. (Bajan, Martiška)

Juniorom sa posledný domáci zápas nepodaril osláviť víťazstvom. Zvolen, ako líder tabuľky ukázal svoju silu a poistil si tak postup do extraligy. My sme so štyrmi bodmi zostali na chvoste hitparády. Tento víkend juniorov čakajú dva ostatné zápasy na východe Slovenska. V sobotu nás budú hostiť Michalovce a v nedeľu v košickej aréne Prešov.

KADETI – NADSTAVBA:

24.03.2019 MsHKM ŽILINA – HC TOPOĽČANY 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

Gól: Tobolka (Rehák, Selecký)

Skóre zápasu pod Dubňom síce otvárali už v šiestej minúte zápasu naši kadeti, zvyšok hry bol však už pod taktovkou domácich. Do konca druhej tretiny vyrovnala Žilina na 1:1 a osem minút pred koncom stačila zaknihovať víťazstvo 2:1. Tohtoročnú sezónu kadeti ukončia zápasom proti HK Ružinov´99 až 14. apríla na ľade súpera.

STARŠÍ ŽIACI (8.roč.) - NADSTAVBA:

23.03.2019 HKL BRATISLAVA – HC TOPOĽČANY 9:3 (5:0, 2:3, 2:0)

Góly: Kopecký (Lipka), Grznár (Ďuračka), Kopecký (Mrižo)

Bodku za tohtoročnou sezónou dali naši ôsmaci v zápase proti HKL Bratislava. Prekvapenie sa nekonalo.

Súper nám od prvej minúty ukázal, kto je pánom na ľade. Päťgólový náskok v úvodnom dejstve bol rozhodujúci. Naše vzkriesenie síce predsa len prišlo v druhej tretine po šesťgólovom náskoku domácich, to však nestačilo na vyrovnanie veľkého gólového rozdielu. Posledná tretina bola opäť v réžii domácich. Víťazom sa jednoznačne stala HKL Bratislava.

STARŠÍ ŽIACI (7.roč.) – NADSTAVBA:

23.03.2019 HK 91 SENICA – HC TOPOĽČANY 0:6 (0:3, 0:3, 0:0)

Góly: Fráter (Detko), Šimko (Moringa), Grman (Fráter), Šimko (Detko), Grman (Detko), Melicher (Kupec)

Ostatný zápas v tohtoročnej sezóne priniesol našim siedmakom výhru. V sobotu jednoznačne zdolali súpera – HK Senica vysoko 6:0.

Po štrnástich odohratých zápasoch v nadstavbe máme na konte 21 bodov a prvú priečku v tabuľke!

MLADŠÍ ŽIACI (6.roč.) – NADSTAVBA:

23.03.2019 HC TOPOĽČANY – HK 91 SENICA 15:4 (8:1, 3:3, 4:0)

Góly: Feranec (7), Mihálik (2), Pavec(2), Miškeje (2), Streicher (2)

Aj mladší žiaci korunovali ostatný zápas tohtoročnej sezóny víťazstvom! HK´91 Senica deklasovali vysoko 15:4. Scénar písali od prvej minúty domáci. Brankára hostí si dokonale vychutnal domáci Feranec, spŕškou siedmych gólov.

MLADŠÍ ŽIACI (5.roč.) – NADSTAVBA:

23.03.2019 HC TOPOĽČANY – HKL BRATISLAVA 5:5 (3:2, 1:1, 1:2)

Góly: Podhorányi (2), Bilický, Bodocký, Králik

Mladší žiaci predviedli uplynulú sobotu vyrovnaný výkon. Sezónu ukončili na domácom ľade remízou!

Všetkým súťažným aj nesúťažným kategóriám ďakujeme za skvelé výkony, chuť a energiu, ktorú zo seba vydali počas celej tohtoročnej sezóny a to nielen v priebehu zápasov ale aj tréningov.

Do nasledujúcej sezóny vám prajeme veľa sily, odhodlania a hlavne radosti zo športu.

Zároveň vyjadrujeme veľkú vďaku rodičom našich mladších žiackych kategórii a prípravkárov, ktorí sprevádzate svoje deti na tréningy a zápasy.

Ukrajujete si zo svojho voľného času, čo si veľmi vážime. Sme zároveň presvedčení, že sa Vám to vráti v podobe silnejšej a samostatnejšej osobnosti Vášho dieťaťa.