Capitals bral všetky body

HC TOPOĽČANY - BRATISLAVA CAPITALS 2:4 (0:1,0:0,2:3)

Dnes Capitals ukázal kvalitu svojho kádra. Napriek veľkej bojovnosti našich hráčov, sme nedokázali získať ani jeden bod. Pod výsledok a priebeh hry sa podpísala aj vysoká chorobnosť našich hráčov.
Do zápasu lepšie vstúpili hostia. Kompas v bráne bol však ostražitý a  predviedol famózny  výkon.
Do posledného dejstva sme mali manko len jedného gólu, ktorým Surovka otvoril v 10. minúte skóre Bratislavy.

V 43. minúte zvýšil Smolka na 2:0 a Capital sa tak dostal do dvojgólového vedenia.

V 44. minúte nás pomaly začal vracať do hry Jakúbek úspešným zakončením, keď znížil na 1:2. Nádej nám svitla v 50. minúte, vyrovnávajúcim gólom Hřebíčeka na 2:2. Žiaľ, Bratislava sa rýchlym gólom Hudeca v 53. minúte dostala opäť do vedenia. O tri minúty neskôr Varga individuálnou akciou definitívne zaknihoval víťazstvo svojho tímu na 2:4.
Diváci však môžu byť spokojní, videli mimoriadne dynamické hokejové stretnutie, vypäté situácie, aj výborné výkony oboch mužstiev.

GÓLY A ASISTENCIE: 44. Jakúbek (Kluka,Bystričan), 50. Hřebíček (Kováčik, Podstavek) – 10. Surovka (Bača), 43. Smolka (Šalka, Martinelli), 53. Hudec (Martinelli, Surovka), 56. Varga

STRELY: 24:48

HC TOPOĽČANY: Kompas (Halo) – Huba, Bystričan, Kováčik, Hřebíček, Hrudík, Bulák, Španko – Podstavek, Laššo, Jurák – Miklík, Jakúbek, Kluka – Bečka, Uhnák, Pekarčík – Olejník, Špankovič, Gergel

HC BRATISLAVA CAPITALS: Hamerlík (Mega) – Martinelli, Piché, Sloboda, Biro, Bača, Jankovič, Lukáčik, Klučiar – Varga T., Buc, Varga D. – Vašaš, Slovák, Selleck – Hudec, Kalináč, Surovka – Šalka, Smolka, Danišovský

ROZHODOVALI: Purgat – Junek, Hercog

DIVÁCI: 1488

P. OREMUS (tréner Bratislava Capitals) a Ľ. HURTAJ (tréner HC Topoľčany) hodnotia výkony svojich tímov v dnešnom zápase: