Levy zdolali Topoľčany

HC TOPOĽČANY - HK LEVICE 4:5 (1:0, 1:3, 2:1 - 0:1)

Prvá polovica zápasu bola síce pod našou réžiou, vyhrávali sme zásluhou presných striel z hokejky Lašša a Miklíka 2:0. V druhej polovice hry však súper poriadne zamiešal karty. Do konca druhého dejstva Levice otočiť skóre na 2:3. V poslednej tretine Tužinský ešte posilnil postavenie Levíc, keď v 48. minúte zvýšil na 2:4. Napriek nepriaznivému stavu sme sa snažili vyrovnať. Čiastočný úspech prišiel v 53.minúte z hokejky D. Lašša. Znížili sme na 3:4. Husársky kúsok sa podaril 20.sekúnd pred koncom zápasu Jakúbekovi, ktorý rafinovanou strelou vyrovnal na 4:4. Predĺženie zúžitkovali levickí hráči. Zásluhou Königa si pripísali víťazstvo a odvážajú dva cenné body.

GÓLY A ASISTENCIE: 20. Laššo (Jurák), 22. Miklík (Jurák), 53. Laššo (Ďurčo), 60. Jakúbek – 27. Vorobyev (P. König, Mrázik), 30. J. Šiška (Tábi), 40. Tábi (Sarvaš, Šiška), 48. Tužinský (M. Novák, Šiška), 64. P. König

STRELY: 50:43

HC TOPOĽČANY: Kompas, Halo – Ďurčo, Bystričan, Kováčik, Hřebíček, Hrudík, Španko, Bulák, Špankovič – Podstavek, Tomčák, Kluka – Jurák, Jakúbek, Miklík – D. Gergel, Laššo, Pekarčík – Olejník, Uhnák, Kubek

HK LEVICE: M. Gajan – Bujanov, Cebák, Šturdík, M. Novák, Kohút, P. König, J. Štefanka ml., Kobolka – Tužinský, Mrázik, Vorobyev – Fominykh, J. Šiška, Tábi – Piačka, Mihálik, Gubo – Adámik, Romanov, Sarvaš

ROZHODOVALI: Valachovič – Kiepeš, Kollár

DIVÁCI: 842

HODNOTENIE ZÁPASU (Mgr. Pavel TAKÁČ - tréner HK LEVICE a Ľubomír HURTAJ - tréner HC TOPOĽČANY):