Strata jedného bodu so Žilinou nás pripravila o prvú priečku v lige

HC TOPOĽČANY - MsHK DOXXbet ŽILINA 3:2SN (2:0,0:0,0:2,0:0)

Dnes sme videli zápas v mimoriadne  dynamickom tempe, kde sa výkony súperiacich mužstiev vyrovnali.
Do zápasu sme vstúpili odhodlane a sebavedomo. Do konca prvej tretiny sme zásluhou Hřebíčka a Miklíka viedli 2:0.
Prostredné dejstvo sa začal lámať ľad pod nami a hostia pomaly preberali taktovku.
Zvrat nastal posledných desať minút do konca riadneho hracieho času, v ktorých súper dokázal dorovnať skóre na nerozhodných 2:2.
Víťaza priniesli až samostatné nájazdy.Definitívnu bodku za zápasom dal gól z hokejky Albína Podstavka.

Škoda straty jedného bodu. Uvoľnili sme tak líderskú pozíciu SHL opäť Bratislave Capitals.

GÓLY A ASISTENCIE: 5. Hřebíček (Kováčik, Miklík), 12. Miklík (Tomčák, Kluka) – 50. Húževka (Kokavec), 54. Prášil (Záhradník, Pišoja)
Samostatné nájazdy:

1. séria: 1:0 Podstavek

STRELY: 25:38

HC TOPOĽČANY: Halo – Huba, Ďurčo, Kováčik, Hřebíček, Hrudík, Španko, Bystričan, Bulák – Podstavek, Laššo, Bečka – Kluka, Tomčák, Miklík – D. Gergel, Uhnák, Pekarčík – Špankovič, Olejník, Kubek.

MsHK ŽILINA: Mikoláš – Surán, Dubeň, Nádašdi, Turian, Coma, Pišoja, Housa – Síkela, Húževka, Markovič – Kokavec, Ondruš, D. Rehák – Macek, Prášil, Záhradník – Gálik, Valášek, Pjaták

ROZHODOVALI: M. Kollár – Číž, Hanko

DIVÁCI: 1037

ZÁPAS HODNOTIA : Ľ. Hurtaj (tréner HC Topoľčany), Ing. S. Škorvánek (MsHK Žilina):

PLYŠÁKY NA ĽAD - ďakujeme všetkým, ktorí ste sa zapojili do tejto dobročinnej akcie. Vyzbierali sme viac ako 8 vriec plyšových hračiek, ktoré potešia deti na detskom oddelení topoľčianskej nemocnice a materských škôl.