Tretí semifinálový zápas bol náš!

Dnes vypredané hľadisko videlo, bez preháňania, fantastické hokejové divadlo!

HC TOPOĽČANY - HK DUKLA INGEMA MICHALOVCE 2:1 sn (0:0, 0:1,1:0,0:0)

Stav série: 2:1

Tretí semifinálový zápas priniesol vyrovnaný súboj. Michalovce sa snažili tlakom skrátiť semifinálovú sériu, naopak Topoľčany to nevzdávali a bojovali zo všetkých síl. Fantastický výkon oboch tímov ponúkol krásne hokejové predstavenie.

Skóre otvárali hostia v 32.minúte gólom Piataka. Do hry nás však vrátila presná strela L. Tábiho v 49. minúte. Vyrovnané skóre zostalo až do konca predĺženia.

O víťazovi napokon rozhodli samostatné nájazdy.

Rozhodujúci gól padol z hokejky M. Uhnáka. Veľkú zásluhu však berie gólman domácich - J. Halo, ktorý opäť nekompromisne zastrel roletu!!!

Diváci a fanklub urobili pre našich hráčov obdivuhodnú kulisu. Vďaka!

Góly: 49. Tábi (Ďurčo, Lichanec), rozhod. nájazd Uhnák – 32. Piatak.
Vylúčenia: 5:6 na 2 min., navyše Mašlonka 5 min. za faul kolenom, Podstavek 10 min. OT za vrazenie na mantinel. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely: 32:40

Rozhodovali: Jonák, Valko – Michna, Šotek.

Diváci: 3451.

HC Topoľčany: Halo – Ďurčo, Hřebíček, Kováčik, Hrudík, Hruška, Bystričan, Loydl, Nemček – Podstavek, Tomčák, Tábi – Kluka, Kalináč, Lichanec – Uhnák, Bečka, Laššo – Gergel, Klenko, Pekarčík.

HK Michalovce: Trenčan – Kolba, Korenko, Hančák, Košecký, Hopkovič, Novický, Bdžoch, Cútt – Dvurechenskii, Piatak, Mašlonka – Gavrik, Boiko, Giľák – Safaraleev, Linet, Róth – Chalupa, Toma, Hamráček.

HODNOTENIE ZÁPASU:

Ľ. Hurtaj (tréner HC Topoľčany):

M. Chudý (tréner HK Dukla Ingema Michalovce) :

Zajtra - 16.02.2019 pokračuje séria štvrtým semifinálovým zápasom opäť na našom ľade. Začiatok o 18,00hod.