V prípravnom zápase sme zdolali extraligové N. Zámky

Prvý prípravný zápas - prvé víťazstvo na konte.

HC TOPOĽČANY - HC MIKRON N. ZÁMKY  3:2 (0:0,1:0,1:2-1:0)

Topoľčianski seniori na úvod prípravného obdobia hostili extraligové Nové Zámky.

V prvej tretine sa  diváci gólu neodčkali.

Skóre dnešného zápasu otvoril až v druhej tretine Michal Kluka. Šikovnou akciou nás  poslal do vedenia 1:0.
Posledné dejstvo hostia využívali každú príležitosť, aby vyrovnali stav hry. Snaha sa im vyplatila a päť minút do konca tretej tretiny otočili skóre na  1:2.
Pred koncom riadneho hracieho času nás opäť vrátil do hry Dávid Gergel  presnou strelou a vyrovnal na 2:2.

O výsledku rozhodlo až predĺženie. Rýchla akcia Miloša Bystričana s gólovým zakončením nám zabezpečila víťazstvo!

Prvý prípravný zápas bol pekným hokejovým zážitkom s parádnou  atmosférou aj vďaka fanklubu My sme žochári a čo nás nesmierne teší - odohral sa pred zaplnenou tribúnou!

Góly: M. Kluka, D. Gergel (D. Laššo), M. Bystričan -

HC TOPOĽČANY: Kompas E.-Komžík M. , Huba P., Uhnák M., Šturdík O., Gergel D., Kluka M., Španko P., Špankovič A., Lantoš V., Hrudík J., Ďurčo J., Bajan D., Kubek L., Pekarčík F., Bystričan M., Laššo D., Buc Ľ., Čičmanec P., Nemček F., Mikolášek M., Hřebíček M.

HC N. ZÁMKY: Pavlas Ch.- Kristín M., Drtina, Hain, Kudrna, Bečka, Jaša, Hruška R., Ordzovenský, Pavúk, Múčka, Bajtek, Mikuš, Hatala, Mikula, Jurík, Fábry, Rogoň, Šmída, Urban, Stupka, Ondrušek

Ďalší, v poradí druhý prípravný zápas nás čaká už tento piatok 23. 08. 2019 o 18,00 hod. proti mužstvu DEBRECEN !