Zo Skalice bez bodového zisku

HK SKALICA - HC TOPOĽČANY 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

Dnes v Skalici bez bodového zisku. Šiesty vzájomný zápas si super ustrážil.
Autorom nášho jediného gólu bol Patrik Bečka.

Skóre otvárali domáci gólom MArvu v 6. minúte zápasu. Napriek snahe nášho tímu sa nám nepodarilo do konca prvej tretiny vyrovnať stav hry.

V 29. minúte  Šmída zvýšil náskok skalického tímu na 2:0. Do hry nás vrátil Bečka v 38. minúte presným zásahom do brány súpera a znížil na 2:1.

V poslednom dejstve zdôraznil vedenie Skalice Jaša. Jeho nekompromisná strela v 53.minúte opäť zvýšila gólový náskok nášho súpera na 3:1.

Bolo prakticky rozhodnuté. Stav hry sa do konca hracieho času už nezmenil.

Nič sa nedeje, ideme ďalej!

GÓLY A ASISTENCIE: 6. Mrava (Derkin, Koziot), 29. Šmída (Okoličány, Horvath), 53. Jaša (Mikéska) – 38. Bečka (Pekarčík)

STRELY: 49:35

HK SKALICA: Trutt – Horváth, Škápik, Mikéska, Janík, Hohl, Hílek, Moritz, P. Ivičič – Okoličány, Šmída, Štumpf – A. Kotzman, Matějka, Jaša – P. Kotzman, Pulščák, Trnka – Koziot, Derkin, Mrava.

HC TOPOĽČANY: Kompas – Ďurčo, M. Novák, Hřebíček, Kováčik, Bystričan, Huba, Bulák, Hrudík – Jurák, Bečka, Podstavek – Miklík, Tomčák, Pätoprstý – Pekarčík, Laššo, D. Gergel – Koyš, Uhnák, Kluka.

ROZHODOVALI: Mĺkvy – Hercog, Junek.

DIVÁCI: 802

ĽUBOMÍR HURTAJ hodnotí výkon svojho mužstva v dnešnom zápase:

" Zápas sme nezačali dobre. Chýbal nám pohyb, a preto sme hneď inkasovali. Po góle sa hra vyrovnala, mali sme pár sľubných šancí.

Od druhej tretiny sme zlepšili pohyb, súpera sme zatlačili. Škoda neuznaného gólu na 1:1, kde sa rozhodca upískol. Veľká škoda aj druhého gólu, kedy počas nášho tlaku súper z brejku strelil druhý gól. V tretej tretine sme úplne dominovali, hralo sa prakticky na jednu bránku. Paradoxne sme však inkasovali opäť my z ojedinelého útoku Skalice. Škoda toho, lebo určite sme si bod v tomto zápase zaslúžili."