(0:1, 0:1, 2:0, 0:0)
5. kolo, Číslo zápasu 524 ZŠ Topoľčany 1456 divákov

Bratislava padla v Topoľčanoch

HC TOPOĽČANY - BRATISLAVA CAPITALS 3:2sn (0:1,0:1,2:0-0:0)

Zápas proti favoritovi tohtoročnej SHL -  Bratislava Capitals, dokonale preveril naše sily, potenciál a hlavne chuť víťaziť! Lídrovi tabuľky sme ukázli, kto je na ľade doma.

Fantastické hokejové divadlo sa odohralo pred takmer 1500 divákmi a tí ktorí neboli, môžu ľutovať.

To čo sa odohralo na v stredu na topoľčianskom ľade bolo jednoducho famózne!

Napriek nepriaznivému skóre 0:2, ktoré pretrvalo do konca druhej tretiny,  topoľčianski hokejisti efektívne využili posledné dejstvo a vyrovnali na 2:2.

Šancu zvíťaziť nepustili ani v predĺžení.  O víťazovi napokon rozhodli samostatné nájazdy. Tu mali Topoľčany jednoznačne navrch, vďaka strelcom aj fantastickému výkonu brankára. Rozhodujúci gól nadelil Martin Uhnák.

Čo k tomu dodať!

- Dnes neuveriteľný výkon Kompasa v bráne, ktorý vychytal aj nemožné.

- Obrovská chuť nášho mužstva víťaziť. Potvrdilo sa pravidlo, nevzdávať sa do poslednej minúty

- Fantastická atmosféra v zaplnenom hľadisku, ktoré verilo našim hráčom až do konca

- Ďakujeme za skvelý hokejový zážitok!

Góly a asistencie: 46. Šišovský (Kováčik, Tomčák), 48. Hřebíček (Kováčik), rozh. náj. Uhnák – 7. Smolka (Sloboda, Danišovský), 34. Jankovič (Smolka, Danišovský)

HC Topoľčany: Kompas, Vičan – Huba, Ďurčo, Kováčik, Hřebíček, Hrudík, Bystričan, Španko, Slávik – Ručkay, Laššo, Podstavek – Pekarčík, Lantoš, Pätoprstý – Šišovský, Tomčák, Kluka – Olejník, Uhnák, Gergel

HC Bratislava Capitals: Hamerlík, Mega – Sloboda, Juriga, Martinelli, Lukáčik, Bača, Jankovič, Hudec S., Šalka – Vašaš, Slovák, Selleck – Varga T., Buc, Varga R. – Hudec D., Kalináč, Surovka – Bodnár, Smolka, Danišovský

Rozhodca: Vido – Kiepeš, Stankovič