21. kolo, Číslo zápasu 605 ZŠ Topoľčany 1862 divákov

Zápas proti HK Spišská Nová Ves bol tvrdou previerkou nášho tímu.

Ťažko vybojované tri body napokon zostali doma!

HC TOPOĽČANY - HK SPIŠSKÁ NOVÁ VES 3:1 (1:1,0:0,2:0)

O výsledku zápasu rozhodla až posledná tretina.

Skóre otvárali hostia v 9´minúte zásluhou Kövéra. V 14. minúte sa nám podarilo vyrovnať gólom z hokejky Kluku na 1:1. Asistencia Miklík, Tomčák.

Prostredná tretina zostala bez gólu. Žiaľ,nepodarila sa nám využiť ani jedna z početných presilových hier.

Posledná tretina bola tvrdým bojom. Napokon v 52. minúte zmenil stav hry na 2:1 Martin Hřebíček (asistencia Tomčák, Miklík).

Päť sekúnd pred koncom zápasu opäť Kluka potvrdil naše víťazstvo na 3:1.

GÓLY A ASISTENCIE: 14. Kluka (Miklík, Tomčák), 52. Hřebíček (Tomčák, Miklík), 60. Kluka (Miklík) – 9. Kövér (Vartovník)

HC TOPOĽČANY: Kompas – Ďurčo, Huba, Hřebíček, Kováčik, Bystričan, Hrudík, Bulák, Špankovič – Pätoprstý, Uhnák, Podstavek – Kluka, Tomčák, Miklík – Pekarčík, Laššo, Bečka – Gergel, Lantoš, Kubek.

HK SPIŠSKÁ NOVÁ VES: Rabčan – Cibák, Alvo, Bdžoch, Boldižár, Semaňák, Štefánik, Knižka, Chovanec – L. Novák, Vartovník, Kövér – Havrila, Koky, Ondov – Badalian, Halász, Findura – Polomský, R. Štrauch, S. Džerenga.

ROZHODOVALI: Lesay – Konc ml., Knižka.