28. kolo, Číslo zápasu 640 ZŠ Topoľčany 1124 divákov

Dubnica nám vzala všetky tri body

HC TOPOĽČANY - MHK DUBNICA NAD VÁHOM 1:2 (1:1,0:0,0:1)

Dnešný zápas neskončil podľa našich predstáv.
Začiatok prvej tretiny vyzeral viac ako nádejne. Skóre sme otvárali v 11.minúte presnou strelou z hokejky Michala Kluku, ktorý nás poslal do vedenia. O šesť minút neskôr nás však opäť usadil Lantoš, ktorý vyrovnal na 1:1.
Prostredná tretina napriek šanciam na oboch stranách bola chudobná na góly.
V poslednom dejstve o výsledku definitívne rozhodli hostia. Nemček nám v 55. minúte zasadil poslednú ranu v podobe gólu. Stav hry sa tak zmenil na 1:2. Do konca zápasu sa nám síce naskytli šance, ale bez úspešného zakončenia.
Dnes brali všetky tri body hostia.

GÓLY A ASISTENCIE: 11. Kluka – 16. Lantoš (Nemček, Košecký), 55. Nemček (Klimenta, Chatrnúch)

STRELY:  31:39

HC TOPOĽČANY: Kompas – Hřebíček, Ďurčo, Huba, Bystričan, Hrudík, Španko, Bulák, Špankovič – Bečka, Tomčák, Miklík – Kluka, Jakúbek, Podstavek – D. Gergel, Laššo, Pekarčík – Olejník, Uhnák, Kubek

MHK TSS GROUP DUBNICA NAD VÁHOM:  Lakosil – Homer, Fančovič, Košecký, Chatrnúch, Hefka, Trška, Plavecký – Hudák, Hegyi, Kristín – Klimenta, Lantoš, Nemček – Matějka, Ďuriš, Kanaet – F. Šedivý, Jakubík, Bodnár

ROZHODOVALI: Bachúrik – Stankovič, Kiepeš

DIVÁCI:  1124

HODNOTENIE ZÁPASU -  R.CHATRNÚCH (tréner MHK Dubnica nad Váhom), Ľ. HURTAJ (tréner HC Topoľčany)