(0:0, 1:1, 1:0)
4. kolo, Číslo zápasu 712 ZŠ Topoľčany 1569 divákov

Martin sme zdolali, na konte máme ďalšie tri body

HC TOPOĽČANY - HK VITAR MARTIN 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

Diváci dnes videli kvalitné hokejové divadlo. Napätie na ľade trvalo do poslednej sekundy hracieho času.
Treba uznať, že oba tímy podali výborný výkon. Kompas v bráne bol opäť fantastický !

Prvá tretina napriek šanciam na oboch stranách gól nepriniesla.
Skóre otvárali hostia v 30. minúte neuveriteľne pohotovou strelou Poliačeka počas oslabenia.
Do hry nás vrátil v 33. minúte Denis Pätoprstý. Zdá sa, že ani dlhšia zdravotná pauza mu na forme neubrala. Stav hry sa zmenil na 1:1.

Rozhodujúci gól napokon padol v poslednom dejstve z hokejky Michela Miklíka, ktorému asistovali Tomčák a Pätoprstý.

Víťazstvo s plným počtom bodov napokon zostalo v Topoľčanoch, čo nás neuveriteľne teší.

Ďakujeme za skvelý hokejový zážitok!
Fanúšikom, ktorí si dnes našli cestu na zimák, veľká vďaka za podporu!

GÓLY A ASISTENCIE: 33. Pätoprstý (Bystričan, Bečka), 43. Miklík (Tomčák, Pätoprstý) – 30. Poliaček (L. Žiak)

HC TOPOĽČANY: Kompas – Huba, Ďurčo, Hrudík, Bystričan, Kováčik, Hřebíček, Bulák, Pätoprstý – Jurák, Tomčák, Podstavek – Kluka, Jakúbek, Miklík – Bečka, Laššo, Pekarčík – M. Olejník, Uhnák, D. Gergel

HK VITAR MARTIN: Gavalier – Dvořák, Tabaček, Matejka, Rusina, Šimon, Burzík, B. Ligas, Themár – L. Žiak, Dírer, Poliaček – Rudzan, Murček, A. Nauš – Videlka, Babka, Jurášek – Melcher

ROZHODOVALI: P. Šefčík – Tvrdoň, Rehák