Hokejový klub Trnava vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY

3:4
(2:1, 0:2, 1:1)
16. kolo, Číslo zápasu 578 ZŠ Trnava 275 divákov

V Trnave za tri body

HK GLADIATORS TRNAVA - HC TOPOĽČANY 3:4 (2:1, 0:2, 1:1)

Výsledok proti Trnave síce tesný, ale tri body vezieme domov !

Skóre v Trnave sme otvárali v 6. minúte zásluhou Denisa Pätoprstého, ktorému sekundoval Uhnák. Našu radosť z vedenia nám zmaril v 14.minúte Hrbáčik, ktorý vyrovnal na 1:1. Domáci ešte pred odchodom do šatní využívajú presilovú hru a gólom z hokejky Schmidta si zabezpečili vedenie 2:1.

Druhá tretina bola v našej réžii. Najskôr v 34. minúte dorovnal na 2:2 Tomčák za asistencie Kluku a Koyša. 35. minúta patrila Koyšovi, ktorý nás opäť uviedol do vedenia 2:3.

Posledné dejstvo bolo vyrovnaným súbojom. V 49. minúte Gladiátori vyrovnali prostredníctvom Klučiara na 3:3. Záverečné slovo v dnešnom dueli dal Patrik Koyš, ktorý sa v 57. minúte postaral o naše víťazstvo a trojbodový zisk.

Sme radi, že Koyš je po zranení evidentne opäť vo výbornej forme. 

GÓLY A ASISTENCIE: 14. Hrbáčik (Jurák, Hudec), 20. Schmidt (Vidovič, Klučiar), 49. Klučiar (Betak, Jurák) – 6. Pätoprstý (Uhnák), 34. Tomčák (Kluka, Koyš), 35. Koyš (Hřebíček, Kluka), 57. Koyš (Kluka, Hřebíček)

HK GLADIATORS TRNAVA: Ivanovič(Brucháč)-Mrázik, Kormúth, Jakab, Vidovič, Klein, Burian, Lavrenov- Klučiar, Hrbáčik, Jurák, Kamenický, Beták, Marguš, Hudec, Schmidt, Mrava, Lukačovič, Ševčík, Bobál

HC TOPOĽČANY: Komžík (Kompas)-Ďurčo, Španko, Kováčik, Hřebíček, Hrudík, Bystričan, Bulák, Kubek- Koyš, Lantoš, Kluka, Podstavek, Tomčák, Uhnák, Pekarčík, Olejník, Pätoprstý, Gergel, Laššo, Špankovič

ĽUBOMÍR HURTAJ hodnotí dnešný zápas:

"Do dnešného zápasu sme vstúpili aktívne, mali sme šance, tlak. To vyústilo do nášho gólu. Potom sme však dostali vyrovnávajúci gól z protiútoku. V závere prvej tretiny sme inkasovali ešte jeden gól a to sa podpísalo pod našu miernu nervozitu. V druhej tretine sme bojovnosťou výsledok otočili. Veľká škoda gólu v poslednej tretine na 3:3. Namiesto toho, aby sme si zabezpečili dvojgólový náskok, bol súperom stav vyrovnaný. Nakoniec sme dali v presilovke rozhodujúci gól a zápas dotiahli do víťazného konca. Aj napriek tomu, že ten náš výkon nebol optimálny som rád za trojbodový zisk."

Fotogaleria